Giresun İl Halk Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

 
 
 
 
 
81 İlde Aynı Gün Aynı Saatte Kitap Okuyoruz

51. Kütüphane Haftası Kutlama Programı çerçevesinde,  ilki 2012 yılında gerçekleştirilen Kitap Okuma Etkinliği’nin 4. sü, ilimizin en merkezi noktası olan Atatürk Meydanı’nda, 01 Nisan 2015 Çarşamba günü 12.00–13.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Etkinlik öncesi 11.30’da Debboy mevkiinden başlayarak Gazi Caddesi boyunca katılımcılarla birlikte “Giresun Okuyor” yürüyüşü yapılacaktır.Havanın yağışlı olması durumunda etkinlik Öğretmenevi bahçesinde gerçekleştirilecektir.

Türk Kütüphaneciler Derneği ile Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü işbirliğinde,  81 ilde, aynı gün, aynı saatte yapılmakta olan Eşzamanlı Kitap Okuma Etkinliğinin amacı;  toplumun ilgisini kitap ve kütüphanelere çekmek ve toplumda okuma alışkanlığı konusunda farkındalık yaratmaktır. Bu yıl “81 İlde Kitap Okuyoruz”   sloganıyla gerçekleştirilen Kitap Okuma Etkinliğinde,  öğretmen ve öğrencilerimiz, kamu görevlilerimiz, sivil vatandaşlarımız ve kütüphane çalışanlarımızla birlikte kitap okuyarak, halkımızın ilgisini bu  yöne çekmeyi  amaçlamaktayız.

Tüm halkımızı “51.Kütüphane Haftası-Giresun Okuyor” yürüyüşüne ve akabinde Kitap Okuma Etkinliğine katılmaya davet ediyoruz.

                                      

 

 

                                      

 

 

                                         GİRESUN İL HALK KÜTÜPHANESİ

                                                          MÜDÜRLÜĞÜ 
 
 
KOHA

  GIRESUN
Facebook'ta Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
 
 Pazartesi-Cuma 
  08:00-22:00 (Öğlen Açık)
Cumartesi
08:00-12:00/13:00-17:00

İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 1259 kez gösterilmiştir.